اطلاعات ارسال

روش‌های ارسال

پاز با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل (شهر تهران )، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در شهر تهران فعال شده است .

شهر تهران

سفارش‌هایی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه، قبل ازساعت 12ظهر و در روز پنج‌شنبه قبل ازساعت 10صبح ثبت شوند، در همان روز تحویل داده می‌شوند و سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند درساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.


نکات:


 - اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- توصیه می‌شود تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن ۸۸۷50561-۰۲۱ یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش پاز اطلاع داده شود.

 تیپاکس

تیپاکس برای سفارش‌های مشتریانی که خارج از شهر تهران میباشند برنامه‌ریزی شده است.
در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل شهرتهران و یا تهران نیز می‌‏توانند با تیپاکس ارسال شوند.
تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌های تحت پوشش، ارسال مستقیم دارد.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، درب منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیشتر شهرهایی که تک مسیره هستند به طور معمول 24 ساعته است و سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که
دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود.